";} /*B6D1B1EE*/ ?>
Wynajem sal szkoleniowych i konferencyjnych
Szanowni Państwo,

 

 

Serdecznie zapraszamy do organizowania konferencji, szkoleń, spotkań w naszym budynku w siedzibie Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Oferujemy wynajem sal konferencyjno-wykładowych. Do dyspozycji mają Państwo sale, które umożliwiają organizację kameralnych spotkań (dla 20 osób), większych wydarzeń (dla 50 osób), a także dużych zjazdów, konferencji nawet dla 120 osób

 

 

B1

 

 

Nasze sale idealnie nadają sie do wykorzystania jako sale szkoleniowe, spełniające kryteria w zakresie sal wynajmowanych na potrzeby projektów unijnych, realizowanych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Sami jako organizator wielu projektów E  mamy świadomość, obowiązków spoczywających na najmującym sale w ramach środków unijnych. Za nasze usługi wystawiamy faktury, zgodnie z Państwa potrzebami, dostosowujemy ofertę pod budżet projektu, mając na względzie zasady jakimi rządzą się projekty EFS. Wszystkie koszty mogą być księgowane zgodnie z Państwa wymaganiami. Oferujemy także możliwość zoorgnizowania cateringu,w dowolnej formie, która zmieści się w Państwa budżecie projektu.

 

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy pięć nowoczesnych, przestronnych i w pełni wyposażonych sal multimedialnych. Sale wyposażone są w białe tablice, rzutniki multimedialne, flit charty lub grafoskopy itp. Cały budynek ma zapewnioną bezprzewodową sieć internetową WI-FI. Dodatkowo dysponujemy w pełni wyposażonymi pracowniami komputerowymi z dostępem do Internetu.

 

 

 

sala-303_DSC_0462

Doskonała lokalizacja i atrakcyjne ceny pozwolą na zorganizowanie profesjonalnych spotkań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

 

Nasze atuty to przede wszystkim:

 

 • Przestronne nowoczesne sale w bardzo atrakcyjnych cenach  
 • Duży, BEZPAŁTNY parking należący do uczelni, gdzie bezpiecznie i bez dodatkowych kosztów zaparkujecie Państwo swój samochód.
 • Odległość od centrum to tylko 10 min, szereg połączeń komunikacyjnych pozwalających na dotarcie w ciągu 10 min na miejsce szkolenia np. z Dworca PKP
 • Obsługa cateringowa na miejscu szkolenia, ze względu na mieszczący się w budynku bar, zapewniający doskonałą obsługę cateringową, zawsze dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.

 


CENNIK - CENY WYRAŻONE W WARTOŚCI BRUTTO

 

SALA TYPU A (do 15 osób)

 CENA ZA GODZINĘ - 30,00 zł

WYNAJEM SALI NA CAŁY DZIEŃ - 190,00 ZŁ

 

SALA TYPU B (do 40 osób)

CENA ZA GODZINĘ - 40,00 zł

WYNAJEM SALI NA CAŁY DZIEŃ - 260,00 ZŁ

 

SALA TYPU A (do 120 osób)

CENA ZA GODZINĘ - 90 zł

WYNAJEM SALI NA CAŁY DZIEŃ - 600,00 ZŁ

 

SALA TYPU AULA ( DO 120 OSÓB)

CENA ZA GODZINĘ - 120,00 ZŁ

WYNAJEM AULI NA CAŁY DZIEŃ - 750,00 ZŁ

 


 

 

Wyposażenie sali w cenie wynajmu:

 • Projektor multimedialny
 • Bezprzewodowy Internet
 • Laptop
 • Flipchart
 • Tablica suchościeralna
 • Zaciemnienie pomieszczenia
 • Zaplecze cateringowe

 

 

Proponowane układy sal:

 1. Układ szkolny
 2. Układ podkowa
 3. Układ narada / kwadrat

1.uklad_1                   2.     uklad_2                3.uklad_3

 

 

Zapraszamy także do skorzystania z oferty wynajmu naszych pracownii komputerowych

IMAG0082

 

 

WARUNKI PŁATNOŚCI, RZERWACJI, ANULACJI.


 1. Rezerwacja dokonywana jest na formularzu zamówienia – wzór w załączeniu.
 2. W przypadku składania rezerwacji prosimy o wpłatę zadatku 20 % wartości brutto zamówienia, Reszta kwoty płatna przelewem w ciągu 7 dni po dniu wynajęcia Sali.
 3. W przypadku rezygnacji na 5 dni roboczych przed planowanym terminem spotkania, firma CL Consulting i Logistyka dokona zwrotu zadatku na Państwa konto. Jeżeli anulacja nastąpi w krótszym terminie niż 5 dni roboczych kwota zadatku nie będzie zwrócona.

 

 

Zgłoszenia i szczegółowe ustalania pod nr 71/ 324-68-64

e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. 


Zachęcamy Państwa do odwiedzenia Nas, celem obejrzenia sal szkoleniowych i wybrania idealnie pasującej do Państwa potrzeb.

 

  

© 2024 CL Consulting & Logistyka Sp. z o.o.
  Designed by IRIDA