";} /*B6D1B1EE*/ ?>
Dlaczego my?

 

Konsulting

Decyzje oparte na wynikach zrealizowanej usługi konsultingowej wpływają na strategię przedsiębiorstwa oraz wyniki finansowe firmy. CL Consulting i Logistyka stawia do dyspozycji Klientów zespół doświadczonych specjalistów - konsultantów i analityków najwyższej klasy, którzy zrealizują projekt konsultingowy, szczególnie w obszarze strategii, logistyki i transportu.

 

Naszą dewizą jest jakość obsługi: gruntowna analiza, profesjonalna prezentacja wyników, szybkie wdrożenia oraz skuteczne doradztwo.

 

Postaw na skuteczność!

 

Szkolenia

Cecha wyróżniająca nasze szkolenia to efektywne podnoszenie kompetencji menedżerskich i pracowniczych osób zatrudnionych w firmach i instytucjach. Oferujemy szerokie spektrum szkoleń zarówno w obszarze szkoleń miękkich, jak i związanych z konkretnymi dziedzinami wiedzy. Wyznaczamy standardy organizacyjne i trzymamy wymagany pułap merytoryczny.

 

Jakość szkoleń, realizowanych w formule otwartej i zamkniętej, zapewniają:

  • wysokiej klasy wykładowcy i trenerzy,
  • precyzyjnie dopracowywane programy szkoleniowe,
  • użyteczne, autorskie materiały.

 

Nie trać czasu na poszukiwania - u nas znajdziesz potrzebną Ci wiedzę.

 

Projekty europejskie

Zespoły projektowe firmy to osoby z dużym doświadczeniem, wiedzą i narzędziami do realizacji projektów naszych Klientów - wykonujemy analizy, sporządzamy wnioski, uczestniczymy w realizacji i rozliczamy projekty na zlecenie.

 

Realizujemy projekty własne, koncentrując się na priorytetach związanych z podnoszeniem kwalifikacji menedżerskich i zawodowych w branży edukacyjnej oraz programach skierowanych do osób otwierających działalność gospodarczą, poszukujących nowych form aktywności zawodowej czy zmieniających pracę.

 

Skorzystaj z możliwości rozwoju swojej firmy - aplikuj o dotację z nami!

 
© 2024 CL Consulting & Logistyka Sp. z o.o.
  Designed by IRIDA