";} /*B6D1B1EE*/ ?>
O firmie

CL Consulting i Logistyka Sp. z o.o. od siedemnastu lat prowadzi działalność w obszarze konsultingu i szkoleń. Firma realizuje wsparcie doradcze w obszarze logistyki i strategii oraz prowadzi otwarte i zamknięte szkolenia oraz kursy zawodowe. Jednocześnie CL Consulting i Logistyka Sp. z o.o. realizuje projekty europejskie i wspiera klientów w przygotowywaniu wniosków o przyznawanie dotacji ze środków Unii Europejskiej.

 

CL Consulting i Logistyka Sp. z o.o. od 2002 roku ma status założyciela Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu (MWSLiT), wraz z którą organizuje oraz prowadzi studia podyplomowe.

 

Firma posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (wydanego przez Dolnośląski Urząd Pracy w Wałbrzychu) oraz wpis do Rejestru Przedsiębiorców Prowadzących Kursy Dokształcające (wydanego przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego).

 

W ramach działalności CL Consulting i Logistyka Sp. z o.o. funkcjonuje Oficyna Wydawnicza „Nasz Dom i Ogród – Flora" będąca partnerem strategicznym firmy w zakresie prowadzenia kursów florystycznych oraz kampanii reklamowych zarówno dla CL, jak i klientów firmy.

 

CL Consulting i Logistyka Sp. z o.o. to przede wszystkim ludzie, zgrana kadra specjalistów, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dogłębnej znajomości tematu oraz szerokiemu pakietowi usług doradczych i szkoleniowych potrafi zmienić pomysły w projekty, a projekty w przedsięwzięcia.

 

 

reader_ikona   Pobierz prezentację CL Consulting i Logistyka Sp. z o.o.

 
© 2024 CL Consulting & Logistyka Sp. z o.o.
  Designed by IRIDA