";} /*B6D1B1EE*/ ?>
Koncepcja szczupłego zarządzania w magazynach
Opis szkolenia
Szkolenie ma pomóc pracownikom w analizie obszarów swojej pracy pod kątem efektywności, jakości i skuteczności realizowanych prac. Ma wzbogacić słuchaczy o praktyczną wiedzę w obszarze zarządzania magazynami.

Grupa docelowa
Przedmiotem szkolenia jest zaznajomienie uczestników z systemem, który pozwala na redukcję kosztów oraz maksymalizacje zysków poprzez eliminację wszystkich strat w procesie wytwarzania. Szkolenie jest przeznaczone dla osób z wszystkich szczebli zarządzania, osoby z działów przygotowania produkcjami i utrzymania ruchu, przedstawiciele działów produkcyjno-technologicznych, osoby z działów kontroli jakości.

Czas trwania
2 dni x 8 godz.lekcyjnych ( 8*45 min) . Szkolenie rozpoczyna się o godz. 9:00 i trwa do godz. 16:00. W trakcie szkolenia przerwy na kawę i poczęstunek.

Materiały szkoleniowe
Każdy uczestnik otrzymuje profesjonalne materiały szkoleniowe w wersji drukowanej i wersji elektronicznej na CD. Komplet materiałów stanowi materiał wspomagający proces nauczania, wykorzystywany w trakcie jego trwania przez szkoleniowców oraz uczestników. Różnego rodzaju prezentacje, ćwiczenia, przykłady, gry i ich wyniki, filmy, zdjęcia.

Program

Dzień pierwszy
 • Magazyn jako element systemu logistycznego;
 • Główne problemy w magazynowaniu;
 • Przepływy materiałowe w magazynie.

Dzień drugi
 • Metody i mierniki oceny działalności magazynu;
 • Ułożenie strategii i programu wdrażania standaryzacji i 5S, role każdego ze szczebli organizacji;
 • Łączenie pracy człowieka i maszyny.


Koszt
Cena 940,00 zł . W cenie szkolenia każdy uczestnik otrzymuje :
 1. profesjonalne materiały szkoleniow;
 2. wybitną kadrę szkoleniową, wybraną spośród najlepszych trenerów w branży;
 3. poczęstunek kawowy;
 4. prestiżowy certyfikat firmy CL Consulting i Logistyka, zabezpieczony specjalnym hologramem; 
 5. kompetencje w zakresie zarządzania zapasam;
 6. pakiet narzędzi do skutecznego mapowania procesów.

Harmonogram

Trenerzy
Trenerem prowadzącym szkolenie jest specjalista w branży Zarządzania Produkcją, z 10-letnim doświadczeniem we wdrażaniu narzędzi wspomagających zarządzanie produkcją. osoba prowadząca zajęcia to przede wszystkim praktyk, ekspert w swojej dziedzinie, który zaczął pracę na produkcji, jako operator maszyn. a w chwili obecnej zajmuje wysokie kierownicze stanowisko w jednej z największych firm produkcyjnych świata - Toyota. Potrafi swoją wiedzą i doświadczeniem "zarazić" uczestników, zachęcając ich do rozwijania swoich kompetencji w zakresie Zarządzania Produkcją.
 

DZIAŁ SZKOLEŃ

e-mail: kursy@msl.com.pl

tel. + 48 71 324 68 40 wew 222
© 2024 CL Consulting & Logistyka Sp. z o.o.
  Designed by IRIDA