";} /*B6D1B1EE*/ ?>
Referencje

Zapraszamy do zapoznania się opiniami po szkoleniach 

 

Jako studentka nie mam zbyt wiele czasu na branie udziału w takich szkoleniach, ale ten jeden jedyny raz się zdecydowałam i nie żałuję. Kurs był bardzo ciekawy i myślę, że jeszcze kiedyś będę chciała skorzystać z tego typu inicjatyw.”

 

Ania S.


„ Ja też brałem udział w tym szkoleniu. Głównie, dlatego, że cena jest bardzo przystępna…”


Patryk


„ Cena genialna!”  - Ania S.


„Kurs na Audytora Wewnętrznego Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2008 był przeprowadzony w 100-stu procentach ciekawy sposób. Pani trener nie męczyła nas suchą teorią. Podczas szkolenia mieliśmy okazję wziąć udział w przeróżnych ćwiczeniach, które naprawdę wyjaśniały te najważniejsze i najbardziej przydatne zagadnienia. Zero nudy i monotonii…Mogę z czystym sumieniem polecić owe szkolenie.”

 

szym89


„ Nie zapomnijcie o kompetentnej Pani trener, która potrafi odpowiedzieć na każde pytanie (i zapanować nad nami-studentami;-))”


GossiaxD


„Również uczestniczyłem w tym kursie. Na program szkolenia składała się zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna. Oczywiście ta druga wzbudziła we mnie większy zachwyt;) I całe szczęście, że została tak dobrze zaplanowana…Podobała mi się także przerwa na kawę. Bo nie tylko głód wiedzy należy zaspakajać…;)”

 

szczurek112


„Mnie najbardziej ucieszyło to, iż podczas kursu nie zasypywano niepotrzebną wiedzą. Często jest tak, że wychodząc z sali szkoleniowej nic nie pamiętamy. Natomiast w tym przypadku tak przekazywano wszelkie informacje, że nawet osoba niedoświadczona w danym temacie, po odbyciu szkolenia jest w stanie czymś się wykazać.”

 

Adam

 

 

DZIAŁ SZKOLEŃ

e-mail: kursy@msl.com.pl

tel. + 48 71 324 68 40 wew 222
© 2024 CL Consulting & Logistyka Sp. z o.o.
  Designed by IRIDA