";} /*B6D1B1EE*/ ?>
Oferty współpracy

 

CL Consulting i Logistyka jest firmą oferującą profesjonalne szkolenia i kursy, które realizujemy w całej Polsce. Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu szeroko pojętej logistyki, ale nasza oferta to także szkolenia w obszarze zarządzania jakością, kursy florystyczne, szkolenia z zarządzania zasobami ludzkimi. CL Consulting i Logistyka jest Założycielem Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu- największej Wyższej Szkoły Logistycznej w południowo- zachodniej Polsce.

Krajowy zasięg działań oraz ciągły rozwój powoduje, iż obecnie : Poszukujemy osób kreatywnych, z pomysłami które chciałaby podjąć się współpracy w zakresie tworzenia nowych projektów szkoleniowych, rekrutacji uczestników na szkolenia, współpracy przy projektach unijnych oraz innych działań na rzecz firmy i Uczlenii.

 


Osobą które byłby zainteresowane możemy zaproponować współpracę na kilku płaszczyznach :


- współpraca nad nowymi produktami szkoleniowymi, promocja nowych przedsięwzięć szkoleniowych

- współpraca przy projektach unijnych np. jako koordynator, animator

- organizacja szkoleń w różnych miastach polskich, tworzenie biur regionalnych

 

Każda osoba współpracująca z firmą ma zagwarantowane narzędzia niezbędne do pracy oraz szeroki pakiet certyfikowanych szkoleń.

 

Więcej informacji pod nr 71 324 68 64 lub This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Osoby zaintersowane prosimy o wypłenienie formularza kontaktowego :

 

www.cl-consulting.com.pl/pl/obszary-dzialania/szkolenia-dla-studentow/formularz-kontaktowy.html?view=message&layout=message&pf=4

 

 

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy !

 

 

 

DZIAŁ SZKOLEŃ

e-mail: kursy@msl.com.pl

tel. + 48 71 324 68 40 wew 222
© 2024 CL Consulting & Logistyka Sp. z o.o.
  Designed by IRIDA